قیمت نمای شیشه ای فریم لس

1401-05-24 12:10

برای درک بهتر این موضوع، لازم است ابتدا به توضیح یکسری موارد که تأثیر بسزایی بر قیمت نمای شیشه ای فریم لس دارد بپردازیم.

دیتیل اجرایی

از جمله مهمترین موارد دیتیل اجرایی یا جزئیات اجرایی است که با تغییر هریک از موارد دخیل قیمت نمای شیشه ای فریم لس تغییر میابد. پروفیل فریم لس دارای مقاطع و ابعاد مختلفی می باشد که با توجه به مشخصات طراحی و درخواست مشتری قابل تغییر می باشد که این موضوع تأثیر مستقیم بر قیمت نمای شیشه ای فریم لس دارد. آلومینیوم مصرفی در این سیستم نسبت به کرتین وال کمتر می باشد که در واقع باعث کاهش قیمت نمای شیشه ای فریم لس می شود.

شیشه فریم لس

همان طور که در بالا هم گفتیم میزان مصرف پروفیل در فریم لس کاهش یافته و باعث کاهش قیمت به لحاظ مصرف پروفیل میگردد اما به دلیل اینکه این سیستم به شیشه های خاص u-channel نیازمند است که دارای قیمت نسبتا بالایی در بازار می باشد، قیمت نمای شیشه ای فریم لس ممکن است نسبت به دیگر نماهای شیشه ای بالاتر باشد.
همچنین چسب مورد استفاده در سیستم فریم لس ، چسب استراکچر آلمانی هست که برای فیکس کردن و پرکردن درز بین فریم ها مورد استفاده قرار میگیرد.

رنگ پروفیل

یکی دیگر از موارد مؤثر بر قیمت نمای شیشه ای فریم لس انتخاب رنگ است. رنگ های مورد استفاده در ابتدا به دو بخش پودری و انادایز تقسیم می شوند که رنگ های آنادایز به دلیل ماندگاری و دوام بیشتر به مراتب قیمت بیشتری هم نسبت به رنگ های پودری دارند اما تنوع رنگی رنگ های پودری بسیار زیاد است و مانند رنگ های آنادایز محدود نیست. با این حال جلوه رنگ های آنادایز فوق العاده تأثیر گذار است. همچنین برای شرایط آب و هوایی مرطوب پیشنهاد رنگ آنادایز معقولانه تر است.

یراق آلات مصرفی

یراق آلات مصرفی در بازشو های سیستم فریم لس با توجه به برند و کشور سازنده دارای قیمت های متفاوتی می باشد که قیمت های آن با توجه به قیمت دلار و یورو به روز ارائه میگردند که قیمت نمای شیشه ای فریم لس را در جمع کل تحت شعاع قرار میدهد.
شرکت آسمان با بهترین پروفیل های روز دنیا و به کارگیری افراد با تجربه و کارآزموده توانایی ارائه بهترین خدمات چه در مرحله طراحی و چه در مرحله تولید و اجرا و حتی خدمات بعد از فروش همواره در تلاش برای کسب بشترین رضایت از مشتریان عزیز می باشد.

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس

نمای کرتین وال

پنجره ترمال بریک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.