نمای فریم لس

1401-07-06 23:04

نمای فریم لس 

نمای فریم لس ؛ بخشی از نمای کرتین وال آلومینیومی میباشد که پوشش خارجی آن متشکل از پانل های شیشه ای با ساختار دوجداره بوده و با فواصلی اندک (16 الی 20 میلیمتر) کنار هم نصب میگردند ؛ بدون آنکه کوچکترین المان آلومینیومی بینشان قرار بگیرد .

نمای فریم لس را با چند روش میتوان انجام داد ؛
1- نمای فریم لس کرتین وال با ساختار کاسکت و شیشه استپ یونیت .
2- نمای فریم لس کرتین وال با ساختار یوچانل و شیشه دوجداره با اسپیسر مخصوص .
نمای فریم لس کاسکت : در این نمای فریم لس ، برای هر دهنه از تقسیمات نما ، پنجره ای ساخته میشود و شیشه دو داره آن با ساختار خاصی ساخته شده و با چسب سیلیکون استراکچر و در کارخانه روی فریم پنجره نصب و نهایتا در جای جای نمای اصلی نصب میگردد . چشم انداز این نما کاملا شیشه ای یکدست (فریم لس) و بسیار زیبا خواهد بود .
نمای فریم لس یوچانل : در این نمای فریم لس ساختار شیشه ها به صورت پانل کامل با اسپیسر مخصوص شیار دار و چسب سیلیکون استراکچر مخصوص ساخته شده و با کلیپس های مخصوص روی نما نصب میگردد .

شیشه های دوجداره اجرا شده در نماهای آلومینیومی فریم لس حتما می باید با چسب سلیکون دو جداره سازی گردد چرا که چسب های پلی سولفاید که معمولا دو جداره سازی شیشه با آن صورت می پذیرد, در مجاورت نور خورشید به مرور زمان از بین رفته و پودر می گردد. از اینرو قیمت شیشه های نمای فریم لس به دلیل قیمت بالاتر چسب سلیکون نسبت به پلی سولفاید , بالاتر خواهد بود.

تمامی سیستم های کرتین وال آلومینیومی ASEMAN هم متقابلا سازگار هستند، به این ترتیب می توان یکپارچه سازی نما و پنجره های آلومینیومی، درب آلومینیوم، سیستم های سقف آلومینیومی و حتی پانل های فتوولتائیک را به شما ارائه داد تا راه حلی کاملی با آزادی طراحی بی پایان ارائه شود. ما برای تضمین سیستم گارنتی 10 ساله برای همه محصولات آلومینیومی خود ارائه می دهیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.