درب اتوماتیک چیست؟ مکانیسم آن چیست؟

1403-03-28 18:19
final-118
مکانیسم بسته شدن درب اتوماتیک ، بسته به سنسورهای نصب‌شده بر روی درب متفاوت می‌باشد و از طرفی درب در کل روز بسته است و تنها با ورود و خروج مشتریان باز و بسته می‌شود.
با این وجود افزایش بهره‌ وری انرژی با کاربرد، برای هر آب و هوایی مناسب است چرا که به صورت ناخواسته از تبادل هوا بین محیط داخل و بیرون فروشگاه جلوگیری می‌شود. این امر می‌تواند در کاهش هزینه‌های گرمایشی و سرمایشی محیط فروشگاه مناسب باشد.

علت محبوبیت درب اتومایک چیست؟

درب های اتوماتیک یکی از پرفروش ترین محصول در صنعت درب میباشد و به طور قطع میتوان این درب را جزو کارآمد ترین های این محصول نامید اما چه چیزی باعث شده تا این درب انقدر محبوب و پرفروش باشد این درب چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟
مطالب مرتبط = نمای شیشه ای چیست و چه کاربردی دارد؟

final-118

 

درب اتوماتیک در ورودی اماکن عمومی مانند بیمارستان ها، مراکز خرید، سازمان های دولتی و جاهایی که حجم عبور و مرور افراد به ساختمان ها زیاد است، به کار می رود. دلیل اصلی از به کارگیری درب اتوماتیک، جلوگیری از هدر رفت انرژی است. هم چنین در تکنولوژی بعضی از این درها، شمارش حجم ورود افراد در هرروز وجود دارد. این درب ها باعث افزایش امنیت ساختمان ها بوده و در هرلحظه می توان آن ها را تنها با یک کلیک بست.

درب اسلایدینگ چیست؟

 در های اسلایدینگ به دو شاخه در بازار ها ارائه میشوند
درب های اسلایدینگ با یک لت متحرک
درب های اسلایدینگ با دو لت متحرکدرب اتوماتیک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *