در پی‌وی‌سی

1401-07-06 22:01
در پی وی سی

در پی‌وی‌سی 

پروفیل یو پی وی سی مورد استفاده در این نوع درب دو جداره به صورت پهن تر از لنگه پنجره دوجداره می باشد که به آن ساش درب ویا لنگه درب گفته می شود

دلیل پهن تر بودن این پروفیل این است که بتواند شیشه بزرگتری در خود نگه داشته و می توان یراق آلات قفل دار و سویچی  درب را داخل آن جا داد.

با توجه به سلیقه مشتری می توان داخل درب را کامل شیشه دوجداره گذاشته و یا قسمتی از درب را شیشه دوجداره و قسمت دیگر را پنل از جنس upvc قرار داد.

درب سرویسی یو پی وی سی در دستشویی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد که در این نوع درب یراق آلات سرویسی و تمام پنل و یا قسمتی از بالای آن شیشه و بقیه یا پنل تهیه می شود.

خانه‌های اروپایی چندین دهه است که از قاب پنجره‌ها و درب‌های یو پی وی سی استفاده می‌کنند. و به ویژگی‌های عایق برتر این پلاستیک سخت نسبت به فلز پی برده‌اند.

در اینجا فقط چند دلیل وجود دارد که چرا خانه‌های استرالیایی می‌توانند از نصب پنجره‌ها و درب‌های UPVC نیز بهره ببرند. (و در نهایت وسواس با قاب‌های آلومینیومی بسیار پایین‌تر را کنار بگذارند!)

بالکن شیشه ای دوجداره | مناسب ترین قیمت پنجره دوجداره upvc 3

در پی‌وی‌سی در برابر آب و هوا مقاوم است!

فریم های درب و پنجره یو پی وی سی در برابر باد، باران، زنگ زدگی، پوسیدگی و فرسایش شیمیایی بسیار مقاوم هستند.

یو پی وی سی رطوبت را در خود جای نمی دهد یا کپک ایجاد نمی کند. در تابستان‌های گرم استرالیا نیز تاب نمی‌خورد.محو نمی‌شود یا پوسته پوسته نمی‌شود!

Rehau پروفیل های پنجره یو پی وی سی را طراحی و آزمایش کرده است که می تواند در برابر نیروی باد یک طوفان مقاومت کند! درب‌ها و پنجره‌های یو پی وی سی سطح قابل توجهی از امنیت را به انواع ساختمان‌ها اضافه می‌کنند.

 

درب یو پی وی سی چیست و چه تفاوتی با سایر درب‌ها دارد؟ - درب و پنجره آپند

 

پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی به دلیل سفتی و دوام این پلاستیک سفت و سخت، عمری در حدود 25 سال دارند.

پروفیل های درب و پنجره یو پی وی سی Rehau به گونه ای طراحی شده اند. که شادابی رنگ خود را در کل چرخه عمر محصول حفظ کنند. Rehau uPVC در دماهای سخت آزمایش می شود تا اطمینان حاصل شود که محو شدن در اثر تابش خورشید اتفاق نمی افتد.

 

برای سفارش انواع در و پنجره های آلومینیومی به سایت گروه مهندسی آسمان سر بزنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.