شیشه V-Cool

1401-07-06 23:02
در و پنجره آلومینیوم

                                                                         در و پنجره آلومینیوم

V-Cool  شیشه های بسیار موثر در کنترل تبادل حرارت و انرژی می باشد. ایدۀ ساختمانی با پنجره هایی بزرگ که نور و زیبایی اطراف را به داخل ساختمان می آورد، برای بسیاری از مردم و معماران ایده ای جذاب و مطلوب است. بزرگترین مانع در برابر تحقق این ایده، گرم شدن بیش از حد فضای داخل در تابستان و سرد شدن بیش از حد در زمستان است که می تواند هزینۀ سنگین مصرف انرژی و تاسیسات گرمایش و سرمایش را به ساختمان تحمیل کند. شیشه های V-Cool با کنترل همزمان انتقال انرژی از طریق رسانش و تابش، شیشه را تبدیل به عنصری فوق العاده موثر جهت کاهش مصرف انرژی، افزایش روشنایی و دید ساختمان و زیبایی نما می نماید. پنجره ترمال بریک

بررسی ها نشان داده است که کاهش بار تاسیساتی ساختمان به سبب استفاده از شیشه های V-Cool به حدی است که صرفه جویی اقتصادی صاحبان ساختمان در خرید تاسیسات،به میزان قابل توجهی بیش از هزینۀ خرید شیشه های ساختمان است. بعلاوه استفاده از این شیشه ها منجر به کاهش مصرف و هزینۀ انرژی در طول عمر ساختمان، کاهش ورود اشعه های مضر UV و ایجاد آسایش دمایی در ساختمان می شود.

شیشه های V-Cool با استفاده از مرغوب ترین جام های شیشه تولید کشورهای بلژیک و آمریکا تهیه می شوند و با رنگ های بسیار متنوع، گزینه های فراوانی را در اختیار معماران و طراحان قرار می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.