قیمت درب دستشویی

1403-03-28 16:12
انواع درب دستشویی

قیمت درب دستشویی چقدر است؟ درب های دستشویی بسیار متعدد و متنوع هستند که این تنوع به طور حتم در قیمت درب دستشویی نیز مؤثر خواهد بود. ساخت درب دستشویی از متریال متعددی صورت می گیرد که متداولترین آنها, آلومینیوم و پس از آن UPVC و شیشه است.

بدیهی است که با انتخاب و اجرای هر یک از این متریال, قیمت درب دستشویی متفاوت خواهد بود. پنجره ترمال بریک

انواع درب دستشویی
درب سرویس بهداشتی آلومینیومی

درب دستشویی آلومینیومی

تنوع جنس و رنگ و امکان تلفیق آلومینیوم با سایر متریال مثل چوب و شیشه, دست طراحان و مصرف کنندگان با سلائق مختلف در انتخاب باز می گذارد.

چنانچه درب دستشویی آلومینیومی از متریال و پروفیل های قدیمی و ساده آلومینیوم استفاده گردد که نسبت به پروفیل های امروزی بسیار سبک تر هستند, قطعا این مدل درب ها  بسیار ارزان تر تمام خواهد شد که البته این نوع از پروفیل آلومینیوم امروزه چندان مورد استقبال نیست مگر در شهرها و شهرستان های کوچک.

آنچه که امروزه چه در اماکن مسکونی و چه در ساختمان های اداری, تجاری, مساجد و مدارس جدید و … کاربرد دارد. درب های دستشویی آلومینیومی نرمال به صورت تمام پانل یا نیمه پانل است.

پانل های آلومینیومی که با عرض 15 سانتیمتر در نظر گرفته شده اند, به صورت افقی یا عمودی در کنار هم و در داخل لنگه درب دستشویی (در قسمت شیش خور) جا سازی می گردند.

در بعضی موارد که نور داخل دستشویی کم است, قسمت بالای درب به جای پانل از شیشه های مات یا برفی استفاده می شود که این دو درب در مقایسه با هم قیمت متفاوت خواهند داشت. بدیهی است که متریال شیشه نسبت به آلومینیوم قیمت کمتری دارد, از اینرو قیمت درب دستشویی تمام پانل از نیم شیشه و نیم پانل بالاتر خواهد بود.

البته می توان در ساخت درب دستشویی از پروفیل ترمال بریک نیز استفاده کرد که با توجه به کاربری آن چندان توجیه اقتصادی ندارد, چرا که دستشویی و سرویس های بهداشتی معمولا در داخل ساختمان قرار دارند, بنابراین عایق بودن پروفیل آلومینیومی ترمال بریک که مزیت اصلی آن نسبت به پروفیل نرمال است, در این مورد مزیت چندانی به حساب نمی آید.

قیمت درب دستشویی
ذرب سرویس بهداشتی آلومینیومی

سفارش اینترنتی قیمت درب دستشویی

قیمت درب دستشویی آلومینیومی علاوه بر طرح و ابعاد, به رنگ و نوع یراق آلات به کار رفته در آن نیز بستگی دارد. رنگ سفید و رنگ طبیعی آلومینیوم به شکل آبکاری شده آن, تقاضای بیشتری نسبت به سایر رنگ ها دارد که البته این درب ها  با این دو رنگ مناسب تر نیز خواهد بود.

درب های دستشویی معمولا بدون آستانه و با پاخور در نظر گرفته می شوند تا هم از حیث شستشو و هم از حیث تردد, کار سهل تر گردد. که البته این امر چندان تأثیر و تفاوتی در قیمت درب دستشویی در مقایسه با درب های باآستانه ایجاد نمی کند.

دستگیره و لولاهای به کار رفته در درب های دستشویی با پروفیل های قدیمی بسیار متفاوت و ارزان تر از یراق آلاتی است که امروزه در درب های سرویس های بهداشتی به کار می رود. لولا ها و دستگیره های سرویسی که برای درب های دستشویی با متریال جدید مورد استفاده قرار می گیرد ,بسیار شکیلتر و مستحکمتر هستند و قطعا تأثیرگذار در قیمت درب دستشویی خواهند بود. قیمت درب دستشویی ساخته شده با این نوع از یراق آلات جدید به مراتب بالاتر از درب های ساده با یراق آلات قدیمی آن هستند.

برای سفارش انواع درب و پنجره آلومینوم همین حالا با کارشناسان گروه مهندسی آسمان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *