پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc

1401-07-06 23:49

اینکه پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc به موارد زیادی بستگی دارد. برای مقایسه این دو نوع پروفیل فاکتور های مهم زیادی موجود است که تفاوت آنهارا بیان می کند.از این بین به بررسی برخی از این موارد که انتخاب شمارا برای بهترین پروفیل راحت تر خواهد کرد میپردازیم:

ماندگاری و طول عمر پروفیل

پنجره دو جداره آلومینیومی تقربیا دو برابر پنجره upvc ماندگار است و همچنین پروفیل های آلومینیومی بازیافت و برگشت هزینه اولیه را دارد. لذا اینکه پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvcشاید تا حدودی عاقلانه تر باشد که پنجره آلومینیومی انتخاب شود.

وزن پروفیل

یکی دیگر از مواردی که بتوان بهتر بیان نمود که پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc این است که پنجره دو جداره آلومینیومی برخلاف ظاهر آن نسبت به پنجره های upvc سبک تر است .

رنگ پروفیل

رنگ پذیری پروفیل upvc بسیار کم است و اکثرا به رنگ سفید می باشد . اما اگر به دنبال رنگ های خاص یا آنادایز هستید قطعا باید پروفیل آلومینیومی انتخاب نمایید از ین رو شاید دیگر جواب این سؤال که پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc برایتان مشخص شده باشد.

مشخصات فنی پروفیل

هر دو پروفیل دارای قالب های متنوعی می باشند که در ارتفاع پروفیل های upvc دارای محدودیت هایی هستند که این محدودیت های برای پروفیل های آلومینیومی به دلیل مقاومت بالاتر مطرح نیست و قابلیت استفاده در هر ارتفاعی را دارد. حال در پروژه های مختلف اینکه پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc هم به انتخاب مشتری و هم به مشخصات فنی موجود بستگی دارد که گروه مهندسی آسمان آماده ارائه بهترین مشاوره به مشتریان عزیز می باشد.

صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان

یکی دیگر از مواردی که در رسیدن به جواب این سؤال که پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان می باشد. پنجره های آلومینیومی عایق حرارتی خوبی نبودند تا اینکه با پیشرفت تکنولوژی های ساخت و ابتکارات مخترعان پنجره ترمال بریک آلومینیومی به بازار آمدند که با اضافه شدن یک لایه پلی آمید بین دو پروفیل آلومینیومی این مشکل نیز حل شد.

قیمت پنجره

با توجه به فاکتور های بالا کاملا مشخص است که قیمت پنجره آلومینیومی به نسبت پنجره upvc بالاتر است.

با توجه به تمام توضیحات داده شده اگر هنوز به جواب این سؤال که پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc نرسیده اید، برای توضیحات بیشتر می توانید با شماره های تماس شرکت آسمان ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در ساعات اداری آماده پاسخگویی به شما مشتریان عزیز می باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.