پارتیشن شیشه ای چیست؟

1403-05-03 21:16

پارتیشن شیشه ای چیست؟

گروه مهندسی آسمان شرکت تخصصی ساخت انواع پارتیشن شیشه ای میباشد که با سالها تجربه در زمینه ساخت پارتیشن های شیشه ای آماده خدمت رسانی به مشتری های عزیز میباشد امروزه با توجه به این که استفاده از فضا در سالن  ها یک امر بسیار مهم میباشد  یکی از مهمترین نکات در طراحی داخلی ساختمان استفاده بهتر از فضای داخل بنا و تقسیم بندی ساختمان به قسمت های مختلف میباشد. پارتیشن های شیشه ای بهترین گزینه برای این منظور میباشد شما با استفاده از این پارتیشن ها میتوانید ساختمان .و فضای داخلی خانه را به قسمت های مختلف  تقسیم کنید. پارتیشن شیشه ای قسمتی از قضای اصلی ساختمان نیست در واقع این پارتیشن ها همان قسمت های جدا کننده هستند که باعث میشوند شما بتوانید قسمت های مختلف از هم در داخل سالن جدا کنید.

از پارتیشن ها در مکان های مختلف اداری، مسکونی و شرکت ها استفاده میشود همچنین پارتیشن ها در دو دسته بندی اصلی تک جداره و دوجداره میباشند.

پارتیشن شیشه ای به عنوان یک عایق سرو و صدای مناسب میتواند به عنوان یک دیوار شیشه ای عمل کند که با تقسیم بندی مناسب یک سالن به بخش های مختلف بهره وری محیط کار یا هر محیط دیگری را افزایش میدهد.

برای نصب این پارتیشن های شیشه ای از قاب های آلومینیومی استفاده میشود.

گروه مهندسی آسمان با استفاده از بهترین شیشه های سکوریت و همچنین یراق های با کیفیت برتر بهترین کیفیت را در خدمات خود ارائه مینماید

با استفاده از پارتیشن های شیشه ای در انواع طرح های مختلف میتوانید محیطی بسیار شیک و لاکچری بخصوص در محیط های اداری داشته باشید.

پارتیشن شیشه ای استفاده شده در ساختمان

آنچه در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد:

  • ویژگی های پارتیشن شیشه ای
  • نکاتی درباره پارتیشن شیشه ای
  • کاربرد پارتیشن شیشه ای چیست

 

ویژگی های پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای مزایای زیادی دارد از جمله:

زیبایی

زیبایی یکی از مهمترین نکاتی است که باید در طراحی داخلی  هر ساختمانی مخصوصا ساختمان های اداری و شرکت ها رعایت شود. قطعا داشتن یک محیط اداری زیبا هم در روحیه کاری پرسنل تاثیر گذار بوده و هم باعث میشود در ارتباط با مشتری بتوانید بهتر عمل کنید. پارتیشن های شیشه ای از آنجا که در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید میشوند قابلیت استفاده در هر نوع طراحی داخلی را دارا میباشند که این امر باعث زیبایی دو چندان ساختمان شما و فضای داخل آن میشود.

باریک بودن و اشغال کمترین میزان فضا.

قطعا این نکته را شما هم میدانید و همانطور که در بالا هم اشاره شد  پارتیشن های شیشه ای به دلیل باریک بودن کمترین فضا را اشغال کرده و شما با استفاده از آنها میتوانید با کمترین اشغال فضای داخل ساختمان بیشترین استفاده را از فضای داخل داشته باشید

عایق صدا بودن  تا 40 دسی بل.

از آنجا که متریال استفاده شده در این پارتیشن ها ضریب انتقال بسیار پایینی دارند. این پارتیشن ها میتوانند تا حد مناسبی عایق صدا باشند که این مساله در ادارات و مکان هایی که مراجعه کننده بسیاری دارد یا زمانی که نیاز است در قسمتی از سالن جلساتی برگزار شود امری مهم و حیاتی میباشد.

نصب راحت و آسان پارتیشن های شیشه ای.

یکی دیگر از از نکات مثبت در پارتیشن های شیشه ای قابلیت نصب ساده این پارتیشن ها میباشد به گونه ای که تنها با داشتن یک دریل و پیچ بند برقی میتوانید آنها را در هر محیطی به سادگی نصب کنید.

سرعت بالا در اجرا

از آنجایی که نصب این پارتیشن ها بسیار ساده میباشد و در بالا هم به شما اشاره کردیم این پارتیشن ها به سرعت قابلیت نصب دارند و بدون کمترین آسیب رسانی به فضای نصب میشوند که نهایت در طول یک یا دو روز کاری میتوانید سالن خود را به بخش های مورد نظر تقسیم کنید و از بخش های آن بهترین استفاده را ببرید

 

مطالبی درباره پارتیشن های شیشه ای

استفاده از شیشه سکوریت به دلیل امنیت بالا و بی خطربودن در پارتیشن های شیشه ای بسیار مهم میباشد.

با وجود بالاتر بودن قیمت شیشه سکوریت نصبت به شیشه های عادی به دلیل مقاومت بیشتر و همچنین امنیت بالاتر استفاده از این نوع شیشه در طولانی مدت به نفع مصرف کننده خواهد بود.

استفاده از این پارتیشن ها امروزه بسیار رایج بوده و باعث زیبایی دو چندان محیط شما و افزایش آرامش کاربران میباشد.

 

کاربرد پارتیشن شیشه ای چیست

محیط های اداری یکی از بهترین مکان هایی است که استفاده از پارتیشن شیشه ای در آن به کاربران توسیه میشود.در ساخت و تهیه پارتیشن های شیشه ای باید نهایت دقت و ظرافت را به کار برد و از تمام جنبه های قدرت، استقامت، دوام، طول عمر و … تست شود.

پارتیشن های شیشه ای باعث زیباتر شدن محیط شده و اغلب به صورت افقی نصب میشوند. برای اتصال شیشه ها به هم از درز گیر های پلی کربنات، چسب های یو پی وی استفاده میشود که باعث عایق بندی مناسب برای صدا و گرما و سرما میباشد.

برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *