پنجره های کشویی آلومینیوم

1403-03-28 16:23
مزایا و کاربرد پنجره لیفت

 

چرا پنجره کشویی آلومینیوم

قطعا با گسترش تنوع در انواع پنجره ها در صنعت ساختمان سفارش پنجره بری مصرف کننده های عزیز نیازمند بررسی های دقیق میباشد. که با بررسی شرایط ساختمان و شرایط مصرف کننده بهترین نوع پنجره کشویی آلومنیوم به شما معرفی شود. گروه مهندسی آسمان با کارشناسان مجرب آماده ارائه مشاوره رایگان به شما مصرف کننده گرامی میباشد. در ادامه به بررسی مزایا و معایب پنحره های کشویی آلومینیوم خواهیم پرداخت.

قیمت پنجره لیفت در ایران

دوام بالای پنجره های آلومینیوم

فلز آلومینوم یکی از بهترین آلیاژ های استفاده شده در تولید درب و پنجره های صنعت ساختمان میباشد. یکی از مهمترین ویژگی های سیستم های آلومینوم کشویی ماندگاری و دوام بالای این فریم ها میباشد. به طوری که یک پنجره ساخته شده از آلومینوم میتواند سالها بدون خرابی، پوسیدگی، زنگ زدگی و شکم دادن و… مورد مصرف قرار گیرد. پنجره های آلومینیوم کشویی میتوانند در صورت استفاده درست تا 50 سال با بیشترین کیفیت دوام داشته باشند.

حفظ کیفیت ابتدایی در پنجره ها در پنجره های آلومینوم کشویی یکی از مهم ترین مزای این سیستم میباشد. به گونه ای که حتی بعد از گذشت چند سال پنجره های آلومینوم همچنان کیفیت ابتدایی خود را حفظ میکنند.

 

مجری پنجره لیفت در جردن

امنیت پنجره های کشویی آلومینیوم

پنجره های کشویی آلومینوم نسبت به پنجره های چوبی امنیت بسیار بالایی دارند و در صورت تخریب به هیچ وجه مورد ورود اجباری قرار نمیگیرد البته باید توجه داشته باشیم که میزان امنیت پنجره ها به جنس فریم استفاده شده در آنها و همچنین شیشه و یراق استفاده شده در ساخت پنجره  بستگی دارد. که گروه مهندسی آسمان با استفاده از بهترین یراق موجود در کشور توانسته پنجره هایی با امنیت و دوام بسیار بالا تولید کند.

مزایای درب و پنجره آلومینیومی

عایق بندی پنجره های کشویی آلومینوم

پنجره های آلویمینوم ترمال بریک احتمالا بهترین عایق بندی صدا و حرارت را در بین دیگر سیستم های مورد استفاده در ساختمان دارد . اگر برای ساختمان خود نیاز به سیستمی با عایق بندی مناسب دارید قطعا سیستم های کشویی آلومنیوم بهترین گزینه برای شما میباشد .پنجره های آلومنیومی در صورت عایق بندی درست و نسب اصولی میتوانند به طور کامل فضای داخل ساختمان رو عایق بندی کنند.

بهترین پنجره لیفت در ایران
پنجره کشویی آلومینیوم

اشغال فضای کمتر نصبت به سیستم های لولایی

یکی از مهمترین مسائل امروزه در صنعت ساحتمان استفاده از بیشترین فضای ممکن در طراحی داخلی ساختمان میباشد. به طوریه که اشغال کمترین فضای ممکن در حین باز و بست یکی از بزرگترین مزیت های هر سیستم اجرایی در صنعت ساختمان میباشد.

پنحره های کشویی آلومینوم با کمترین اشغال فضای ممکن  گزینه بسیار مناسبی برای پروژه های شما میباشد. زیرا به دلیل مدل باز و بست شدن پنجره ها به صورت ریلی فضای کمتری را اشغال میکنند. و با اشغال فضای کمتر به شما اجازه میدهد که از فضای داخل ساختمان بیشترین استفاده را داشته باشید.

بهترین پنجره لیفت در ایران

تنوع زیاد در سیستم های آلومینوم

به دلیل قابلیت آلیاژ آلومینوم و حالت گیری بسیار مناسب این پروفیل ها سیستم های پنجره های آلومینیومی دارای تنوع بسیار زیادی نسبت به دیگر سیستم ها میباشد به گونه ای که برای هر فضایی و با توجه به طراحی ساختمان پروفیل مناسب برای شما طراحی شده است. سیستم های کشویی ساخته شده سبک بری پنجره های با دهانه های کوچیک و همچنین سیستم های کشویی سنگین مثل سیستم های لیفت برای پنجره های با دهانه و باز شوهای بزرگ .

زیبایی پنجره های کشویی آلومینوم

پنجره های آلومینوم به دلیل استحکام بالا دارای فریم های باریک بوده که این ویژگی باعث زیباترشدن ساختمان شما میشود. همچنین به دلیل براقی پنجره های آلومینوم این نوع پنجره ها علاقه مندان بسیار زیادی دارند. همچنین پنجره های آلومینوم به دلیل رنگ گیری بسیار مناسب میتوانند در رنگ های بسیار زیادی تولید شده و از تنوع رنگ های بسیار زیاد برخوردار شده است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *