آنچه باید درباره تعویض پنجره های دوجداره بدانید

1403-05-03 21:07
شناخت پنجره‌ ها

استفاده از پنجره های دوجداره بجای پنجره های قدیمی دلایل بسیاری داردبه دلیل استفاده از کیفیت بسیار بالایی خواهد. طی سالهای اخیر استفاده از پنجره های دوجداره آلومینیوم بسیار محبوب شده است.  و تقریبا استفاده از پنجره ها و سیستم های دیگه منسوخ شده است. استفاده و کاربرد این نوع پنجره ها تا حدی افزایش یافت تا حدی که امروزه حتی افراد زیادی هستند که پنجره های استفاده شده قدیمی خود را با پنجره های دوجداره تعویض میکنند. این تعویض فرایند خاصی دارد که باید قبل از تعویض پنجره ها با آنها آشنا شوید.

تا مشکلی در هنگام نصب نداشته باشید . در این مقاله قصد درایم تا اطلاعات لازم برای تعویض پنجره ها داشته باشید .

گروه صنعتی آسمان قصد دارد شما را در این مقاله با ابن نکات آشنا کند پس در ادامه با ما همراه باشید.

در و پنجره آلومینیومی

چرا پنجره های کهنه  را با نو تعویض کنیم ؟

در این مطلب قبل از اینکه درباره علل تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجدار صحبت کنیم لازم است درباره تغییرات ایجاد شد و اثرات تعویض این پنجره ها صحبت کنیم. صرفه جویی در مصرف منابع انرژی یکی از مهمترین نکات زندگی این روز هاست یکی از مهمترین ویژگی های پنجره های دوجداره آلومنیوم عایق بودن آنها در برابر انرژی میباشد که باعث میشود شما در فصل های گرم و سرد سال عایق مناسبی در برابر سرما یا گرمای محیط میباشند که باعث میشود شما درجه سیستم های گرمایشی و سرمایشی را کاهش دهید و در مصرف انرژی صرفه جویی مناسبی داشته باشید .

این امر یکی از مهمترین نیاز های ما برای تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره میباشد زیرا هم در کاهش هزینه های ساحتمان نقش بسزایی دارد و هم باعث میشود منابع انرژی برای آیندگان ذخیره شود.  استفاده از پنجره های قدیمی به دلیل عایق بندی ضعیف باعث میشود که برای تنظیم دمای خانه از انرژی بیشتری استفاده کنیم .

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

دیگر دلایل

یکی دیگر از دلایل بسیار مهمی که باعث افزایش کاربرد پنجره های دوجداره و نیاز تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره میباشد و مسئله بسیار مهمی است . وجود سر و صدای بسیار زیاد در محیط دنیای شهری میباشد . یکی از مهمترین ویژگی های پنجره های دوجداره آلومنیوم عایق بندی بسیار مناسب این پنجره ها در مقابل صدای محیط میباشد یکی از مهمترین ایرادات پنجره های تک جداره قدیمی عایق بندی بسیار ضغیفی دربرابر صدا میباشد.

بنابراین تمام افراد ساکن در شهر های بزرگ نیازمند تعویض پنچره های کهنه با پنجره های دوجداره هستند.  پنجره های بسیار زیادی وجود دارند برای نصب که در این میان پنجره های دوجداره آلومینیوم آسمان موارد بسیار مناسبی هستند.  دلیل دیگر استفاده از پنجره های دوجداره ظاهر بسیار زیبای این پنجره ها در مفایسه با پنجره های قدیمی تر میباشد.  همچنین پنجره های دوجداره از کیفیت بسیار بالایی در مقایسه با پنجره های های قدیمی دارند که این باعث میشه نمای ساختمان شما به شکل معجزه آسایی زیباتر شوند.

 اقدامات مهم ذر هنگام تعویض پنجره ها

در ابتدا باید سیستم پنجره مورد نظر را انتخاب فرمایید ما در گروه مهندسی آسمان سعی داریم بهترین سیستم های موجود در بازار را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم. از آنجا که باید پنجره تک جداره قدیمی با پنجره جدید جابجا شود در اینجا تمام اقدامات لازم را به شما بیان خواهیم کرد.

داشتن اطلاعات کافی درباره شرکتی که قرار است با آن همکاری داشته باشید و همچنین نوع پروفیل و بسیار دارای اهمیت میباشد. و از آنجا که در هنگام تعویض پنجره ممکن است گرد خاک زیادی روی قسمت های مختلف وسایل خانه بنشیند پیشنهاد میشود هنگام نصب حدالامکان وسایل خانه را جمع کنید. و قضای مناسب را برای جابجایی پنجره ها و کار نصابان فراهم آورید.

روش های نصب پنجره جدید

پنجره های دوجداره را به دو روش کلی میتوان نصب کرد . در روش اول پنجره جدید را در درون چهاروب پنجره قبلی با خارج کردن لنگه ها نصب میشود و در روش دوم پنجره قبلی به شکل کامل از دیوار خارج شده و پنجره جدید را جایگزین آن میکتیم . نحوه نصب باید بر اساس تصمیم نصاب و مدل پنجره مورد نصب انتخاب شود. تا بهترین کیفیت و بهرهبرداری را داشته باشند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *